utorok 22. novembra 2016

Archív: Slivestre

Silvester a AfterSilvester 2007
28.12.2007 - 5.1.2008

Miesto: Jaskyniarska chatka na Trangoške (Nízke Tatry, Chopok-Juh) do 2.1.2008 a potom chata v Bobroveckej doline (Západné Tatry)

Zostava: Mirka, Jano, Juro, Matúš, Stano, Mišo - Marďo a ja. Neskôr sa pridávajú Tomáš - Hrnčo a Tomáš - Tučko. A nakoniec prichádza aj Miro, ktorý strávil Silvestra v Bratislave.

Keďže sme sa dlho nevideli, tak túto skutočnosť sme poriadne oslávili a nie raz. Aj kamarátov na Kosodrevine sme navštívili, kde sme spievali s miestnou kapelou, až sme hlas nemali...
Lyžovať sa moc nedalo, no večerné lyžovanie na Táloch to istilo. Taktiež výstup na Chatu M.R.Štefanika a Ďumbier.
No a v Bobroveckej doline výstup na Babky (tím B) výstup na Ráztoku (tím A) a zháňanie dreva a peňaženky (základný tábor)

Mám taký pocit, že ešte dlho nechcem vidieť vanilkové rožky a klobásu na hocaký spôsob :-)
--
Silvester 2008
27.12.2008 - 4.1.2009

Cely Silvestrovsky výlet, by sa dal rozdeliť do troch časti: Bobrovec, Hôrna Mariková a Vysoké Tatry.

Bobrovec 27. - 30.12.08
Zostava: Juro, Matúš a ja

Vybrali sme sa zahriať chatu pre moju sestru, ktorá mala tento rok nárok na chatu. Prvý deň sme vyšli na Babky a Malú Kopu. Druhý deň sme sa prešli do Žiarskej doliny, taktiež sme paštikárskym spôsobom pripravili drevo a posledný večer sme si pripili s Lindinou partiou.


Horná Mariková
Zostava: Marcela, Jarka, Peťa, Mirka, Linda, Barbara, Stano, Paľo, Miro, Juro, Matúš, Tomáš - Tučko, Tomáš - Hrnčo, Mišo - Marďo, Jano, Dino a ja

V Hornej Marikovej sme oslávili Novy Rok. Stretli sme sa takmer cely SOCKA TEAM, jedine Andrejko chýbal. Taktiež sa pridali nejaké frajerky a kamarátky ;-)
Myslím, že Nový Rok 2009 sme patrične oslávili... no keďže sa nevynáša, tak to je všetko čo k tomu napíšem ;-)Vysoké Tatry
Zostava: Jano, Paľo, Miro, Matúš a ja

Urobili sme si pekný skialpinisticky výlet na Zbojnícku chatu. Chalani si prvý krát vyskúšali čo je to skialpinizmus, no a pre mňa to bola pekná bodka za pobytom na Slovensku.


--
Silvester 2009 / Nový Rok 2010
27.12.2009 - 3.1.2010

Po prestávke sme zas a znovu na Silvestra zavítali do Bobroveckej doliny. Okrem jadra, ktoré vydržalo cely pobyt (Tomáš - Tučko, Tomáš - Hrnčo, Miro a Adam) prišli na viac či menej nocí aj: Jarka a Mišo, Marcela, Majka, Honzo a Ivka, Matus, Andrej a na jednu noc aj Katka.

Keďže počasie bolo naozaj zlé, väčšinu času samé blato, okrem socializovania sa sme absolvovali socializačný výlet do Demänovej za potápačmi počas ktorého nám vykradli chatu. Okrem lyži, sedákov, karabín a iných užitočných vecí ukradli aj krabicu s koláčmi a alkohol a Mirkovi aj spodné prádlo. Život je už raz taký. No a aby to všetko nebolo dosť, v deň odchodu snežilo a snežilo...
Žiadne komentáre: